Vprašaj farmacevta

01.08.2021, Martin , Škofljica

Pozdravljeni, zaradi gastritisa jemljem zdravilo Emozul, po 7 dneh jemanja pa sem opazil vnetje dlesni po spodnji strani na obeh straneh. Je to možen stranski učinek tega zdravila?

Spoštovani,
 
Pri zdravilu Emozul med redke stanske učinke (1 od 1.000 bolnikov) spada tudi vnetje v ustih. Več o stranskih učinkih si lahko prebereta na lističu v škatlici, ki je priloženo zdravilu.
Predlagamo, da se posvetujete z osebnim zdravnikom oz. z zdravnikom, ki vam je zdravilo predpisal. Morda ne gre za povezavo, če pa gre, vam bo zdravnik morda predpisal drugo zdravilo.
 
Lep pozdrav,
biolekarna.si

Na vrh


Prijava na E-novice!
Naročite se na brezplačne članke, nasvete, obvestila o akcijah in novih izdelkih.
Vprašajte farmacevta!
Imate vprašanje o hujšanju, prehrani
ali fitnesu?

Postavite vprašanja farmacevtu...
RAPID SSL
Garancija varnega nakupa. Vaša varnost nam pomeni zelo veliko in iz tega razloga vam zagotavljamo varen nakup.




Več informacij na:
info@biolekarna.si